Referanslar

İş Ortaklarımızdan Bazıları

Referanslarımız

0 +
Tamamlanmış Proje
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Olumlu Yorum
0 +
Yıllık Tecrübe
Bedia Karakaya
Bedia Karakaya
3 ajans değiştirdik. Sonunda tam gına gelmişken Eurasia Dijital Ajans ile yollarımız kesişti. İyi ki de kesişmiş. İşini hakkıyla yapan bir ajans arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Hazal Babalık
Hazal Babalık
Türkiye'de değeri bilinmeyen nadir ajanslardan biri demek mümkün. Çok mütevazi bir işletme. Kendilerini abartmıyorlar. Yüksek fiyat çekemiyorlar. Allah razı olsun.
Melek Korucu
Melek Korucu
Muhteşem bir ekip. Dört koldan çalışıyorlar. Size birşey yapmak kalmıyor. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Helal olsun.
Muhammed Salah
Muhammed Salah
Özeklikle dijital reklamcılık alanında tek geçerim. Ben KOBİ'yim. Kârlılığım bir yılda civarında artış gösterdi. Elinize sağlık.
Tayfun Emre Nidak
Tayfun Emre Nidak
Hazırladıkları teklif dosyasını görünce fiyatlar çok makul değil mi diye düşünmedim değil. Tereddütle çalışmaya başlasak da gerçekten kaliteli ve ucuz hizmet aldığımızı anlayınca çok mutlu olduk.
Lale Gündüz
Lale Gündüz
Başarılı bir dijital reklam ajansı. 3 yıldır sorunsuz çalışıyor. Daha nice yıllar da çalışırız inşallah.
İrem Akın
İrem Akın
Biz yaklaşık 12 yıldır ajans sahibiyle çalışıyoruz. Ajansın geçmişi uzun yıllara dayanmasa da ekip çok kalifiye. SEO hizmetleri sayesinde reklamsız geri dönüşler alıyoruz. Harikasınız.
Melisa Beyazyol
Melisa Beyazyol
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalışmaya başladığım Eurasia Ajans sayesinde tüm pazaryerlerinde satışlarım arttı. Teşekkürler Eurasia Ajans.
Sema Beyaz
Sema Beyaz
Uzun yıllardır çalışıyoruz. Web site tasarımı ile başlayan yolculuğumuz yurtdışı reklamlarına kadar uzandı. Her konuda makul çözümler sunuyorlar. Kesinlikle tercih edebilirsiniz.
Mizgin Aktaş
Mizgin Aktaş
Eurasia Dijital Ajans gerçekten çok kaliteli dijital reklamcılık hizmetleri sunuyor. Fiyat bakımından da oldukça rekabetçiler. Tavsiye ederim.