Biz Kimiz?

Geçmişten bugüne biz

Biz Kimiz ve İşletmeniz İçin Neler Yapabiliriz?

Eurasia Dijital Ajans, işletmenizin dijital varlıklarının sorumluluğunu alır, emek yoğun bir çalışma modeliyle 360° dijital döngüye sokarak en verimli hale getirir. Bazı özelliklerimiz şu şekildedir:

  • Yaşam Boyu Partnerlik
  • Güvenli Çalışmalar
  • Düzenli Briefing’ler
  • Doğru Fiyatlama/Hızlı Hizmet
demo-attachment-1096-Mask_Group_52
0 +
Tamamlanmış Proje
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Olumlu Yorum
0 +
Yıllık Tecrübe

Ekibimiz

Çalışanlarımızın tamamının alanında yetkinlik belgelerine sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Dijital reklamcılık, web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, içerik editörlüğü ve sayamadığımız, aklınıza gelen hangi konu varsa... Tüm çalışanlarımız alanında yetkinlik belgelerine sahiptir. Alanında uzman bir ekiple çalışmanın faydalarını sanıyoruz ki anlatmamıza gerek yok...

İş Süreçlerimiz

1.Araştırma

Biz önce yapacağımız işi en ince ayrıntısına kadar araştırırız. Doğru yolları ve uygulama yöntemlerini belirler, buna göre hareket ederiz.

3.Teslim

Taahhüt ettiğimiz süreler içerisinde yaptığımız işi teslim ederiz.

2.Start Hazırlığı

Yaptığımız hazırlıkların çalışmaya dönüşmesi için gerekli şartları sağlarız. Sizin de gereklilikleri yerine getirmenizi bekleriz.

4.Takip

Dilediğiniz sürece çalışmalarımızı takip eder ve sizi yalnız bırakmayız.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bazı Yorumlar

Bedia Karakaya
Bedia Karakaya
3 ajans değiştirdik. Sonunda tam gına gelmişken Eurasia Dijital Ajans ile yollarımız kesişti. İyi ki de kesişmiş. İşini hakkıyla yapan bir ajans arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Hazal Babalık
Hazal Babalık
Türkiye'de değeri bilinmeyen nadir ajanslardan biri demek mümkün. Çok mütevazi bir işletme. Kendilerini abartmıyorlar. Yüksek fiyat çekemiyorlar. Allah razı olsun.
Melek Korucu
Melek Korucu
Muhteşem bir ekip. Dört koldan çalışıyorlar. Size birşey yapmak kalmıyor. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Helal olsun.
Muhammed Salah
Muhammed Salah
Özeklikle dijital reklamcılık alanında tek geçerim. Ben KOBİ'yim. Kârlılığım bir yılda civarında artış gösterdi. Elinize sağlık.
Tayfun Emre Nidak
Tayfun Emre Nidak
Hazırladıkları teklif dosyasını görünce fiyatlar çok makul değil mi diye düşünmedim değil. Tereddütle çalışmaya başlasak da gerçekten kaliteli ve ucuz hizmet aldığımızı anlayınca çok mutlu olduk.
Lale Gündüz
Lale Gündüz
Başarılı bir dijital reklam ajansı. 3 yıldır sorunsuz çalışıyor. Daha nice yıllar da çalışırız inşallah.
İrem Akın
İrem Akın
Biz yaklaşık 12 yıldır ajans sahibiyle çalışıyoruz. Ajansın geçmişi uzun yıllara dayanmasa da ekip çok kalifiye. SEO hizmetleri sayesinde reklamsız geri dönüşler alıyoruz. Harikasınız.
Melisa Beyazyol
Melisa Beyazyol
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalışmaya başladığım Eurasia Ajans sayesinde tüm pazaryerlerinde satışlarım arttı. Teşekkürler Eurasia Ajans.
Sema Beyaz
Sema Beyaz
Uzun yıllardır çalışıyoruz. Web site tasarımı ile başlayan yolculuğumuz yurtdışı reklamlarına kadar uzandı. Her konuda makul çözümler sunuyorlar. Kesinlikle tercih edebilirsiniz.
Mizgin Aktaş
Mizgin Aktaş
Eurasia Dijital Ajans gerçekten çok kaliteli dijital reklamcılık hizmetleri sunuyor. Fiyat bakımından da oldukça rekabetçiler. Tavsiye ederim.